ZADZWOŃtel. 510 510 413 GALERIA KONTAKT
KINO MOBILNE
DMUCHAŃCE
MAŁA GASTRONOMIA
ANIMACJE
BYK RODEO
Mobilne kino pod gwiazdami

Kino plenerowe jest atrakcją która z pewnością urozmaici Państwa program wydarzeń dla społeczności lokalnej. Mobilne kino pod gwiazdami jest dostępne w każdym praktycznie miejscu wskazanym przez organizatora.

 

Zajmujemy się kompleksową organizacją a także występujemy w roli współorganizatora tego typu wydarzeń na terenie całej Polski.

 

Kino takie jest niezwykłą atrakcją podczas festynów, imprez plenerowych a także jako samodzielne wydarzenie które zawsze przyciąga rzesze widzów.

 

Oferta HOLIDAY-EVENT obejmuje:

 

 

Ekran dmuchany

 

Może posłużyć także jako nocny telebim podczas prezentacji, koncertów i wieczornych pikników. Istnieje możliwość umieszczenia banera reklamowego na ekranie oraz puszczenia spotu reklamowego.

 

Duży ekran o wymiarach: 10 m x 6 m. przeznaczony na imprezy sięgające do 1000 uczestników. Wspaniale wpisujący się w klimat parków, plaż czy rynków miejskich.

 

Mały ekran o wymiarach: 5 m x 4 m. Przeznaczony do komercyjnych pokazów, doskonale sprawdza się w pomieszczeniach typu hale, sale gimnastyczne i pod balonami. Dzięki temu pokazy filmowe można zorganizować także w sezonie jesienno – zimowym.

 

Nagłośnienie

 

Istnieje możliwość wynajęcia kompletu do nagłośnienia strefowego lub pojedynczych kolumn nagłośnieniowych.

 

 

Leżaki

 

Leżaki z drewna bukowego, z czarną tkaniną z 3 stopniową regulacją. Leżaki nieodmiennie kojarzą się z latem i plażą. Dzięki temu impreza nabierze wakacyjnego charakteru.

 

Popcorn

 

Popcorn od zawsze kojarzył się z kinem. Dla gości to dodatkowa atrakcja, a dla organizatora możliwość reklamy. Na zlecenie wykonujemy nadruk na kartonikach popcornu.

 

Koce

 

Podczas zimnych wieczorów warto zapewnić gościom ciepły koc zwłaszcza jeśli wśród gości znajdą się dzieci.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI: tel. 510 510 413
Prawa autorskie © HOLIDAY-EVENT 2023

Facebook